Військово-патріотичний центр 3 полк
1                           ВПЦ 3 полк

 

Військово-патріотичний центр «Третій полк» однією із своїх головних діяльностей вважає роботу із підростаючим поколінням у сфері військово-патріотичного виховання, а саме школярів від 7-х по 11-ті класи та студентів міста Володимира-Волинського, сусідніх районів а також Волинської  області в цілому!

У своїй діяльності ВПЦ “3-й полк” із школярами (7-11 класів) та студентами має основні напрямки:

– Патріотичне та фізичне виховання школярів та  студентів;

– Вивчення історії локальних конфліктів як ХХ-ХХІ ст..так і більш ранніх війн та збройних конфліктів, вивчення військової історії України  та всесвітньої історії різних часів та епох, все це у ігровій формі, у формі конкурсів, тестів, уроків-лекцій;

– Проведення різноматних та різнопланових розвиваючих настільних ігор на воєнізовану тематику («Схід. АТО. 2014…», «Диверсанти», «Гра розвідника», “В зоні особливої уваги” та інші);

– Підготовка юнаків до несення служби в лавах Збройних сил України, Національної Гвардії та інших силових підрозділів держави, за новими Західними стандартами військово-патріотичної підготовки;

– Організація практичних занять школярів із різноманітною зброєю, правилами поведінки із нею, технічні характеристики, практика у розбиранні-збиранні різноманітних взірців та багато-багато  іншого;

– Виховання школярів у патріотичному, спортивному, військовому та інтелектуальному дусі як майбутньої надії нашої Батьківщини;

– Організація військово-спортивних ігор, тренувань, змагань, естафет, польових виходів та різноманітних турнірів із метою поглибленого вивчення військово-патріотичної справи;

У своїй діяльності ми використовуємо стрілецьке обладнання Airsoft Electro Gun (AEG) яке на 95% схоже до бойового як по вазі так і візуально, але є абсолютно безпечним! У  нас діти вчаться не лише влучно і швидко стріляти із різних модифікацій та типів AEG, але й розуміти правила безпечної поведінки із зброєю та використовувати їх.

p.s. Схожі за оснащенням та програмою підготовки такі військово-патріотичні клуби та центри діють тільки у Києві, Дніпрі, Одесі та у   – Володимир-Волинському!

 

 

На базі військово-патріотичного центру “Третій полк” діють групи для молоді та дорослих віком 21+

 

Групи відкриті як для чоловіків так і для жінок різного віку, які бажають, навчитись різноманітним військовим знанням і здобути певних, в даному напрямку, навичок.

В групах кількість місць обмежена, із ціллю більш кращої подачі матеріалу та  часу який можна приділити кожному  курсанту індивідуально. Ми пропонуємо вам навики по нових сучасних стандартах роботи із зброєю та її використанням, окрім практичних навичків ви отримаєте і теоретичні знання, які дозволять краще розумітись у багатьох військових речах, подіях та фактах! Ми робимо акцент на ефективність та послідовність у вивченні різноманітних матеріалів, як теоретичних так і практичних!

Ми використовуємо у своєму навчанні пневматичне обладнання яке на 95% відповідає реальним бойовим прототипам (вага, візуальні характеристики, принципи роботи зовнішніх механізмів та ін.). Для прикладу, страйкбольне пневматичне обладнання використовують у  своїх тренуваннях підрозділи та сили спецпризначення багатьох країн, зокрема: Росії, США, Китаю,  Польщі, Іспанії, Японії, України тощо! Використання учбової пневматичної зброї у системі тактичної стрільби у поєднанні із методом умовного бойового моделювання, дозволяє проводити заняття наближених до бойових ситуацій! Оскільки для проведення «холостого» тренування і здобуття правильних навиків, бойової зброї,  в основному і не потрібно. Зате згодом це дає близько 80% майбутніх правильних та  чітких дій в роботі із бойовою зброєю в реальних обставинах!

Хочемо підкреслити, що дана методика не є такою, що повністю замінює  бойові тренування із зброєю, а вона тільки доповнює, урізноманітнює та імітує реальну бойову підготовку використовуючи пневматичну зброю аналогічну бойовій! Що дозволяє отримати  відповідні навики які допоможуть впевнено поводитись із вогнепальною зброєю.

Ми намагаємось у своїх навчальних програмах робити все так, щоб для курсантів цих курсів, матеріал не був лише набором слів чи звичайною  наочною “показухою”, а щоб вони отримали якісні знання в теорії та  практиці.

Курси серед дорослих груп розбиті на три рівні. Кожен може вибрати той курс який йому потрібен, оскільки теми курсів відрізняються, звісно як і ціна.

1-рівень Курс «Basic course» (“Базовий курс”).

2-й рівень Курс «Progressive course +» (“Прогресивний курс +”).

3-й рівень  Курс «Tactical and weapons. Prof.»  (“Тактика та зброя. Проф.”).

Для прикладу, теми які розглядаються на курсі 1-го рівня «Базовий»:

Правила поведінки із зброєю, техніка безпеки – 4-ри правила.

Вивчення різноманітних типів стрілецької зброї яка стоїть на озброєнні ЗСУ та НацГвардії України, цікаві факти про зброю, її плюси та мінуси та багато іншого.

Ієрархія військових звань та підрозділів, ідентифікація військовослужбовців різних звань, класи бронежилетів їх специфіка та нюанси, евакуація із зони бойових дій «Що? Коли? Нащо? Тривожний рюкзак» ,  і т.д.

Розборка – зборка макетів зброї і вивчення їх механізмів та принципів дії.

Стрільба із різноманітних положень (стоячи, з коліна, «скват», лежачи) їх нюанси та правила стрільби із них. Варіанти їх використання у  різних ситуаціях. Постійна робота і тренування із цими положеннями.

Різноманітна мішена обстановка під час стрільби – на точність та на швидкість + поєднання цих факторів та  інші фактори по роботі із мішенями та зонами їх ураження.

Та інша  цікава та  корисна інформація.

Окрім того військово-патріотичний центр “3-й полк” пропонує різноманітні одно та дводенні тренінги та семінари по різних аспектах військової підготовки на різну тематику. 

 

 

Інструкторський склад військово-патріотичного центру «3-й полк» складається із людей які люблять і знають свою справу.

 

Поєднання досвіду різних періодів військового мистецтва від подій у  Республіці Афганістан до подій у зоні АТО на сході України, а також поєднання різноманітних тренінгів та бойових методів військової підготовки різних «військових шкіл»,дозволило отримати і акумулювати ці знання та навики для дійсно якісної підготовки: військовослужбовців ЗСУ, прикордонників ДПСУ, добровольців добровольчих батальйонів, працівників поліції (міліції) та інших категорій.

Також ВПЦ «3-й полк» проводить семінари для цивільного населення, має стаціонарні групи як для дорослих та молодих людей, так і для студентів й школярів. У нас є спеціалізовані приміщення та території із тиром як на пневматичну та травматичну зброю, так і для вогнепальної зброї.

Ми постійно вдосконалюємось у власних вогневих навичках, тактичних та  теоретичних військових аспектах та багато іншого. Вивчаємо досвід різноманітних локальних війн та конфліктів ХХ-ХХІ століть, а також методи бойових дій різних підрозділів різних армій світу (США, Польща, Росія, Великобританія тощо). Постійно обмінюємось досвідом із різними військовими структурами та підрозділами, окремими досвідченими бійцями та професійними офіцерами.

Пропонуємо свої послуги у сфері підготовки військовослужбовців ЗСУ, прикордонників ДПСУ, бійців Національної Гвардії, добровольцівякі вирушають у зону АТО, працівників поліції, бійців територіальної оборони та всіх кому потрібна по службовій діяльності  сучасна військова підготовка.

Засновником та інструктором ВПЦ «3-й полк» є  Бормовий Руслан:

Як доброволець ніс службу на кордоні із Білорусією (Квітень 2014р.), на східному кордоні із Росією (Серпень 2014р.);

Із лютого 2016 року, військовий інструктор 14-ї ОМБр (м.Володимир-Волинський);

Проходив у 2016 році військовий тренінг організований українською діаспорою в Канаді. Інструктор лейтенант 1-го класу у відставці ССО Канади;

2014 рік. Воєнізований курс вихідців із Французського іноземного Легіону для добровольців у зону АТО;

Проходив тренінг у 2014 році у Польщі спільно із ветеранами спецпідрозділу «GROM»;

Проходив військові тренінги у приватній військовій компанії «Omega Consulting Group»;

Проходив тренування із силовим підрозділом Служби безпеки України;

Отримано сертифікати та дипломи по проходженню спеціалізованих військових тренінгів та курсів, під орудою досвідчених офіцерів, в тому числі міжнародного зразка;

Нагороджений грамотами Державної прикордонної служби України за несення військової служби по захисту прикордонних рубежів;

Проводив вогневу та тактико-спеціальну підготовку до відправки в зону АТО бійців різних добровольчих батальйонів, прикордонників Північного регіонального управління, військовослужбовців ЗСУ та ін.;

Є грамоти та  подяки за військову підготовку особового складу різних військових та охороних структур, а також  добровольчих батальйонів.

 

                           Головним інструктором є діючий молодший лейтенант ЗС  України

                                              Ткачук Дмитро – позивний «Вовк»:

1997-1999 рр. служба у 25-й повітряно-десантній бригаді України;

1999-2005 Українсько-польський миротворчий батальйон (UKRPOLBAT);

Мовні курси в Інституті мов м.Сан-Антоніо, Техас, США;

Сержантська Академія Національної Гвардії США;

Стажування у 101-й повітряно-штурмовій дивізії США, на посаді командира відділення;

Має відзнаку «Infantry Badge» отриману на військовій базі США у м.Вінченцо, Італія (82 аеромобільна дивізія США);

2009 рік курси сержанта-вербувальника Форт-Джексон, Південна Кароліна, США;

Учасник бойовій дій: в Косово (2000-2001рр., 2002-2003рр.), Республіка Ірак (2004р.), зона АТО схід України «Сектор А»;

Нагороджений медалями, відзнаками та грамотами за військову службу.

                                    

                                 Консультант по розвідувальній діяльності полковник у запасі   

                                                         Кудрін Ігор Володимирович.

1974-1976 рр. – навчання у Ленінградському суворовському військовому училищі;

1976-1980 рр. – навчання у Київському Вищому Загальновійськовому Командному училищі ім.Фрунзе (факультет розвідки);

1980-1983 рр. – служба командиром окремого взводу глибинної розвідки й заступником командира развідувально – десантної роти Окремого Розвідувального Батальону дивізії в м.Кяхта Забайкальский військовий округ,

1983 – 1985 рр. –  командир окремої розвідувальної роти десантно – штурмового полку м.Кяхта;

1985-1987 рр. – командир окремої розвідувальної роти 122 МСП у Республіці Афганістан;

1987-1992 рр. – начальник розвідки танкового полку м.Володимир-Волинський;

1992-1996 рр. – начальник розвідки 51-ї МСД (м.Володимир-Волинський);

Закінчив, на відмінно,  вищі офіцерські курси “Вистрєл” (м.Москва у 1988-89 рр.), нагороджений орденом “Червоної Зірки” та медалями, грамотами й відзнаками  як від керівництва СРСР так і від керівництва України.

 

 

Обновлен 16 мар 2017. Создан 30 дек 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Яндекс.Метрика