Преса про ВПЦ 3 полк.
2

 

        Військово-патріотичний центр «3-й полк» ініціював

                            курси для юних рейнджерів

Військово-патріотичний центр «3-й полк» ініціював проведення курсу для юнаків та дівчат «рейнджер-розвідник юніор» на базі літнього військово-патріотичного табору «Волинська Січ», що на озері Світязь у селі Пульмо (керівник Дружинович С.О.), – повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук» керівник центру Руслан Бормовий.

По цій програмі кожного заїзду добровольці із числа учасників табору, можуть спробувати свої сили, характер і стійкість у даному курсі та завоювати у виснажливих тестах та навчальних програмах диплом від ВПЦ «3-й полк» та ГО «Наше Майбутнє».

– Кожен день приносить курсантам нові незвичайні випробування і потрібно продемонструвати не тільки фізичну витривалість, але й уважність, стриманість, психологічну стійкість і т.д. Курс важкий і не всім під силу його пройти, – пояснює Руслан. – 2-й заїзд – курсантів добровольців у перший день було 43 – дипломи за 7 днів «пекла» отримали лише 7 (уже діючих) рейнджерів-розвідників. 3-й заїзд – курсантів добровольців у перший день було 32 – на 4 день залишається поки лише – 5 курсантів, а попереду ще 3 дні випробувань і навчань.

У проведені даного курсу інструктору ВПЦ «3-й полк» допомагають і допомагали кадет ВПЦ «3-й полк» Огороднічук Ю., керівник ЦК «Азов» м. Ковель, учасник БД у зоні АТО під позивним Semper FiL.

 

 

У Володимирі «3-й полк» навчає дітей азам військової справи

 

Днями,  для дітей, які відвідують стаціонарні групи та класи у військово-патріотичному центрі «3-й полк», були організовані практичні заняття на базі 14ї ОМБр, що дислоокується у місті Володимирі-Волинському.

Як розповів нам керівник цього військово-патріотичного центру Руслан Бормовий, діти впродовж цих двох днів на практиці вивчали зброю – розбирали, складали, вчилися розуміти принцип дії та роботу її механізмів, тримали в руках, прицілювалися, займали зі зброєю позиції для ведення вогню та ін.

Нагадаємо, що військово-патріотичний центр «3-й полк», який об’єднав патріотично налаштовану молодь, розпочав свою роботу ще у 2014 році.

Руслан Бормовий, засновник та керівник ВПЦ «3-й полк», вважає, що нині потрібно працювати з молоддю, вкладати у підростаюче покоління ті зерна істини, які згодом проростуть сильним та щирим патріотичним духом. Руслан Володимирович у свої 32 роки володіє чималими знаннями, якими охоче ділиться із школярами, молоддю та добровольцями, які вирушають на Схід захищати нашу країну.

– Робота із військовими це одне, а робота з дітьми – зовсім інше, пояснює керівник центру «3-й полк». – Ці діти – майбутні захисники України. І знання на військову тематику в наш час, для них повинні бути не на останньому місці. І дай Боже, щоб до того часу, коли частина із них піде у доросле життя, а згодом вступить до лав Української Армії, війна на Сході вже завершилася. Проте користуватися зброєю потрібно уміти на практиці, а не лише споглядати її на картинках чи у відеороликах. Деякі мої знайомі у армії (до 2014 року) тримали в руках лише АКС та СВД, бачили (не тримали в руках, а просто бачили) на складі ПКМ….

Керівник центру дуже вдячний командуванню 14-ї ОМБр за сприяння у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління.

 

 

              Депутат міської ради на новосіллі у ВПЦ “з-й полк”

 

1 

Днями «Володимир Медіа» завітав у військово-патріотичний центр «3-й полк», який віднедавна змінив своє, так би мовити, місце дислокації, і тепер знаходиться неподалік третьої міської одинадцятирічки.

З початком нового навчального року та відкриттям центру вихованців «3-ього полку» привітав депутат Володимир-Волинської міської ради, голова молодіжної ради Максим Клим’юк. Слід зауважити що Максим Сергійович уже не вперше навідується до юних кадетів нашого міста із подарунками. Цього разу він приніс із собою точну копію снайперської рушниці МК12, котра була виготовлена на замовлення у Дніпропетровську та являється авторською роботою.

Нагадаємо, кадетами військово-патріотичного центру є як хлопці, так і дівчата. Інструктор центру Руслан Бормовий, зауважив, що найменший кадет відвідує сьомий клас загальноосвітньої школи, а найстаршим може стати будь хто із бажаючих.Создан 05 янв 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Яндекс.Метрика