Відтворення подій афганської війни у сучасній Україні.
 1                       

Володимир-Волинська спілка воїнів афганців з 2011 року допомагає у проектах страйкбольної команди Ш.Т.У.Г.  із м.Радивлова, Рівненської області, які стосуються подій війни у Афганістані 1979-89 рр.

Зокрема член Володимир-Волинської УСВВА, полковник у відставці,  Кудрін Ігор Володимирович допомагає у створенні сценарію міроприємства, бойових завдань як для учасників які прижають за бійців ОКСВА так і тих хто відігрує моджахедів. Окрім того він на цих дійствах відіграє властиву йому роль офіцера розвідника із штабу полка чи дивізії.

Також допомогу у якості антуражної матеріальної бутафорії надає голова Володимир-Волинської спілки воїнів-афганців Омельчук Іван Адамович. Зокрема на прохання хлопців із команди Ш.Т.У.Г. на час проведення гри передаються у користування різноманітні речі, яких хлопцям для поринення у атмосферу тогочасних подій, та завдань дуже не вистачає.

Коротко, щоб зрозуміти масштаби цих моделювань військових подій часів Афганської війни, потрібно описати, звідки збираються учасники цього міроприємства на невеликий гірський полігон на Рівненщині. Прості хлопці із страйкбольної команди Ш.Т.У.Г. змогли зібрати на свої ігри людей із усіх куточків України, зокрема на ці відтворення подій війни прижають із: Київа, Одеси, Харькова, Львова, Ужгорода, Кривого-Рогу, Нетішина, Ковеля, Хмельницького та інших малих та великих міст. Окрім цього на деяких цих подіях були учасники із Росії (м.Новоросійськ), США (штат Невада), Канади (м.Ванкувер)!

Тобто можна сміло заявити, що ці міроприємства носять характер міжнародного формату!

Кількість учасників, від року в рік тільки збільшується! Так якщо починали перший раз із кількістю у 56 чоловік (у 2011 році), то за ці роки кількість зросла до 110 учасників! 

2

Кожен хто приїздить на такі міроприємства, а вони тривають в середньому 2 доби,  повністю погружаються у атмосферу тих подій, коли ми – молоді воїни-інтернаціоналісти виконували свою місію на території Республіки Афганістан! Тобто одяг, спорядження, амуніція, абсолютно все відповідає тим подіям! Теж стосується й іншої сторони, коли хлопці за моджахедів відігрують свої ролі у пустунках, шаль варах, піруханах та інших автентичних речах! Мимоволі сам погружаєшся у цю атмосферу і повертаєшся  на цих 30 із лишком років назад…

Володимир-Волинська спілка воїнів-афганців і надалі сприятиме розвитку та розширенню цих відтворень подій тієї війни! І плідна співпраця із страйкбольною командою Ш.Т.У.Г, продовжиться і надалі, тим більше, що літом 2017 року, буде продовження такого історичного міроприємтсва по моделюванню бойових дій у Республіці Афганістан 1979-89 років.Обновлен 14 мар 2017. Создан 18 янв 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Яндекс.Метрика